OPP ambalaj, polipropilenin film halinde üretimi yapılırken gerdirme işlemi tek yönlü yapılarak ve bu suretle mekanik özellikleri değiştirilerek elde edilen bir üründür.

OPP Plastik Hammadde, Polipropilenin film halde üretimi esnasında, tek yönde gerdirilmesiyle mekanik özelliklerinin değiştirilmesi amaçlanan bir üründür. CPP ve BOPP çeşitleri de vardır. Hiç gerdirilmeden üretilenine CPP “Cast PP”, Çift yönde gerdirilmiş haline Bioriente PoliPropilen denilir.

Oriyente PP (polipropilen) film. Dayanıklı ve berrak filmdir, ama ısıyla yapıştırılamaz. Isıyla yapıştırılma için genellikle diğer filmlerle (örneğin LDPE) birlikte kullanılır. PVDC (poliviniliden klorid) ile ya da metalize film ile kaplanarak engelleyici özellikleri iyileştirilebilir.

OPP Ambalaj Özellikleri

  1. Naylon poşetlere oranla daha parlak ve daha şeffaf niteliklere sahiptir.
  2. Kullanım sırasında daha esnektir.
  3. Yüksek optik ve mekanik özelliklere sahiptirler.
  4. Kimyasal maddelere karşı da koruyucu özelliği bulunmaktadır.
  5. Sağlık açısından en zararsız plastik malzeme özelliğini taşırlar.
  6. Toz tutmama özelliğine sahiptir, hijyeniktir.

Bal Ambalaj 10 renkli flesko baskı. Baskılı ve baskısız OPP, CPP, PP, PE, PET, BOPA, ALU film rulolar. Bakliyat, Kuruyemiş, Unlu Mamül, Baharat, Cips, Tahıl Gevreği, Makarna, Hazır İçecek, Çöp Torbası, Endüstriyel Ürün ve Deterjan üreticilerine otomatik paketleme makineleri için ambalaj malzemeleri. Lamineli yada laminesiz, metalize, pearlize ve alüminyum ambalaj malzemeleri. Baskılı ve baskısız vakum ambalajları. Doypack, quattro, zip-lock torba .üretimleri yapmaktadır.

WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bal Ambalaj
Merhaba
Size nasıl yardım olabilirim?